محافظت از برند

//محافظت از برند
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2٫00 out of 5)
Loading...

برند نوعی حق امتیاز ورو د ب دنیای تجارت می‌باشد ممکن است برای کسب شهرت برند سالیان داز طول بکشد  اما در یک شب از بین برود اما برای جلوگیری از این موضوع راه‌هایی وجود دارد :

  • عملکرد همراه با صداقت

صداقت بهترین روش سیاست در کار است و برای حفظ همیشگی شهرت باید کارکرد درستی داشت چنانچه ضعف و عیبی در عملکرد شرکت وجود دارد، باید آن را قبول کرد و به آن اعتراف کرد؛ و در صدد بهبود آن مشکل برآمد. این امر مستلزم تجزیه و تحلیل قوی و کشف نقاط ضعف عملکرد شرکت، روابط شخصی و کسب و کار می‌باشد. حفظ صداقت در عملکرد شرکت باعث این می‌شود که مشتریان، طرفداران، سرمایه گذاران و کارفرمایان هنگامی که برای شرکت مشکلی پیش می‌آید پشت شرکت را خالی نکنند و همراه باقی بمانند تا مشکل رفع شود

  • احترام به همه در کلیه‌ی شرایط

بیشتر برندهایی که شهرت و محبوبیت خود را از دست می دهند، از دریچه‌ی دوربین موبایل ها رسوا شده اند. در برخی موارد، این مردم هستند که با برخورد نا به جا می‌توانند موقعیتی را ایجاد کنند که فضای متشنج و عصبی در محیط کسب بوجود بیاید. با این حال این شما هستید که باید سعی کنید با آرامش، پرهیز از جر و بحث و بکار بردن فحش و ناسزا آرامش را به فضا بازگردانید. فراموش نکنید که همواره در گوشه و کنار می‌تواند دوربینی در حال ضبط وقایع باشد و به زودی یک جر و بحث ساده نقل مجلس شبکه های اجتماعی شود.

  • دوری از ارتباطات مسموم

زمان‌هایی است که بهتر است تنها بمانید و از ارتباط با افرادی که با موفقیت برند شما مشکل دارند و دنبال راه آسیب رسانذن به شما هستند دوری کنید

  • زمان و پول را بهترین دوست خود بدانید

با ارزش ترین دارایی زمان است و به قول معروف وقت طلاست و قابل برگرداندن نیست مردم به کسانی برای پول و زمان ارزش قائلند احترام می‌گذارند و پول بسته تعهدات مالی و عادت خرج گاهی می‌آید و می روید، اما پولی که از دست رفت به راحتی باز نمی‌گردد.

  • از همکاری با برندهای بدنام دوری کنید

اگر با برندی که دچار رسوایی شده‌است همکاری کنید مردم برند شمارا با آن برند مورد قضاوت یکسان قرار می‌دهند. در نتیجه نام تجاری شما می‌تواند به طور غیر مستقیم تحت تاثیر منفی این همکاری قرار بگیرد.

  • از دسترسی کلیه‌ی حساب‌های کاربری به رسانه‌های اجتماعی حفاظت کنید

به هر دلیلی رسانه های اجتماعی درهای باز رو به سوی زندگی مردم می‌باشند و امکان برقراری ارتباط قوی از طرق اسنپ چت، توییت و پست فراهم است. اما در این میان ارسال یک پست نابجا می‌تواند بر کسب و کار شما بیش از آنچه تصورش را کنید تاثیر مخرب داشته باشد.

بنابراین به هیچ عنوان به اشخاص اجازه ندهید به کلمه ی عبور حساب‌های رسانه‌های اجتماعی کسب و کارتان دسترسی داشته باشند، مگر پرسنل بازاریابی و افرادی که در بخش روابط عمومی فعالیت دارند. اگر بر روی گوشی همراه، تبلت و یا کامپیوتر با حساب های شبکه اجتماعی کار می‌کنید، پیش از ترک دستگاه هوشمند حتماً از حساب‌های کاربری خارج شوید. حداقل سالی دو بار رمز عبور این حساب‌ها را تغییر دهید.

  • همیشه خودتان باشید

هرگز اجازه ندهید جریان خارجی تاثیری بر جهت حرکت و عملکرد شما بگذارد و همیشه با اعتقادات و خلق و خوی خود پیش بروید.. آیا تابحال به افرادی که در ابتدا از در دوستی با شما وارد می شوند و سپس به مرور در روابطشان تغییر رویکرد می دهند مواجه شده اید؟ این افراد معمولاً پس از مدتی در چشم ما بی اعتماد جلوه می کنند. چنین رویکردی در کسب و کار نیز، بخصوص در دراز مدت می تواند تاثیر بسیار بدی بر روی نام تجاری شما بگذارد. پس همیشه خود واقعیتان باشید.

۱۳۹۶-۱۱-۲۷ ۰۲:۴۲:۲۳ +۰۳:۳۰ علائم تجاری|

ثبت ديدگاه